Uživatel:
Heslo:
 

Organizační

V tuto chvíli není naplánován žádná další běh.

Obvyklé podmínky přihlašování:
Přihlašování bude probíhat v párech. Až po přihlášení obou partnerů bude přihláška potvrzena a účastníci budou vyzváni k uhrazení poplatku na bankovní účet. Přihlášený pár spolu však nemusí tančit celou akci, při hře i při workshopech se partneři často střídají. Přihlášení v páru má pouze zajistit vyrovnaný poměr mužů a žen na hře.

O hře:

Hra se bude konat v neděli odpoledne a trvat přibližně 3 hodiny.

Hře však předchází workshopy, které začínají v pátek večer od 20:00 (registrace na hru proběhne od 18:00). Workshopy pokračují v sobotu ráno (od 9:00 do 22:00) a v průběhu nedělního dopoledne (od 9:00 do 13:00). Pro účast na hře jsou nezbytné a povinné. Mezi workshopy patří pohybová improvizace, základy argentinského tanga a vyjadřování jeho prostřednictvím a workshopy, na kterých si účastníci vytvoří postavu (není tedy třeba ji mít připravenou předem), seznámí se s ostatními a společně vytvoří jednotlivé příběhy.

V průběhu workshopů i hry bude zajištěna voda k pití (případně šťáva či čaj nebo káva). V sobotu večer bude možnost si volně zatančit na Jamu, je možné si sebou přivézt něco dobrého k pití.

Poplatek za hru bude představovat 1000 Kč základní a 1500 Kč zvýšený. V rámci základního poplatku je možné ubytování na zemi ve vlastním spacáku. Součástí vyššího poplatku je možnost ubytování v na postelích na pokojích. Ubytování na pokojích je omezené a bude rozdělováno dle pravidla „kdo dřív přijde“.

Poplatek zahrnuje stravu, v rámci přihlášky je možné si označit preferované jídlo. Pokud máte nějaká dietologická omezení, ozvěte se, pokusíme se nějaké řešení najít. Upozorňujeme, že pauzy na jídlo jsou krátké a program se nesmí opozdit, jinak se nestihne vše.

Hra je pro maximální počet 40 účastníků.

Pro hru bude požadován odpovídající oděv. Mrtví budou oděni pouze v černé a bílé, slušném formálním oděvu; živí pak v pestrých barvách a oděvu v úrovni na letní slavnost (šaty, sukně, kalhoty, košile).

Obvyklý postup přihlašování na hru

Přihlašování na hru proběhne prostřednictvím těchto webových stránek. Přihlašování je možné pouze v páru (pár pro hru není nijak závazný).

Přednostní přihlašování
Postup bude shodný s postupem níže s jedním specifickým prvkem. V rámci přednostního přihlašování bude po registraci na web v menu nastavení prostor pro vložení registračního kódu akce. Pokud jej máte, vložte jej a odešlete a následně by se vám dole měla objevit nabídka přihlášení na hru.
Kód není ultra bezpečnostní, nicméně pokud nebudete mezi adresáty, kterým budeme kód poskytovat, poznáme to a vyřadíme vás z přihlášek.
Maximální kapacita přednostního přihlašování je 10 párů.

Popis registrace na web
Na hru se můžete přihlásit přes webové stránky Dance Macabre, musíte však být nejdříve zaregistrování na web. Pokud již máte účet na webu Tempus ludi, o.s. ( http://tempus­ludi.cz/), můžete se přihlásit i na webu Dance Macabre pod stejnými přihlašovacími údaji (v tomto případě můžete pokračovat instrukcemi v dalším odstavci). Pokud ještě žádný účet u Tempus ludi nemáte, budete se muset nejprve zaregistrovat přes položku Registrace v horním menu. Instrukce k vyplnění jednotlivých políček se vám zobrazí pokud na políčko najedete myší a chvilku počkáte. Po vyplnění formuláře vám přijde email s odkazem na potvrzení registrace (přihlášení vám bude sloužit i při jakémkoliv dalším přihlašování na hry Tempus ludi, z.s.).

Popis přihlášení na hru
Přihlašte se na svůj účet na webu Dance Macabre a jděte do Nastavení v menu. Pod vašimi osobními údaji je možnost přihlášení na akci Dance Macabre, zaškrtněte účast a vyplňte následující pole (preference živý/mrtvý, partner, ubytování, taneční zkušenost, …). Uložení tohoto formuláře vám bude potvrzeno emailem. Až se přihlásí partner, kterého jste uvedli v kolonce “Partner/ka”, potvrdíme celý pár a vy obdržíte email o potvrzení přihlášení celého páru, v němž budou také uvedeny informace o platbě. Až uhrazením poplatku je vaše místo na hře jisté. Přijetí vašeho poplatku si můžete ověřit v náhledu našeho transparentního účtu .

Účastníci předchozích běhů Dance Macabre, budou řazeni mezi náhradníky a osloveni, pokud se kapacita hry nenaplní prvohráči. Chtěli bychom tento zážitek zprostředkovat co nejvíce lidem, proto budou upřednostněni ti, kteří jej ještě nezažili.

V tuto chvíli je kapacita hrz plná, nicméně můžete se hlásit jako nárhadníci, které oslovíme, kdyby někteří z hráčů nemohli.

Předchozí ročníky

1. běh

Hra se konala v Rekreačním středisku Úsvit v blízkosti Vanova u Telče v termínu 25.-27. 5. 2012.

2. běh

Hra se konala 12. – 14. 10. 2012 v Praze v prostorách CPD a Taneční školy BackStage (Pešlova 10, Praha).

3. běh

Hra se konala v Rekreačním středisku Úsvit v blízkosti Vanova u Telče v termínu 17.-19. 5. 2013.

4. běh

Hra se konala ve Svatojánské koleji ve Svatém Jánu u Berouna v termínu 29. 11.-1. 12. 2013.

5. běh

Hra se konala v Lipníku nad Bečvou v termínu 8. – 10. 4. 2016.

6. běh

Hra se konala ve Vzdělávacím středisku Zámku Veltrusy v termínu 12. – 14. 5. 2017.

O předchozích bězích hry je více uvedeno v sekci Ohlasy.